Zkazky ze života studenta J.H.

To, co se chystám psát, se bude vzdáleně podobat deníku, ale slovo “zkazky” jsem zvolil právě proto, že je mnohem výstižnější. Nejde totiž o každodenní záznamy, ale o drobné poznámky k tomu, s čím se setkávám. Někdy třeba tři dny za sebou budu mít o čem psát a někdy bude čtrnáct dní přestávka, protože život je sice každý den zvláštní a zajímavý, ale některé věci jsou jen obyčejně zajímavé a jiné… neobvykle zajímavé…

Něco málo o mně (vysvětlení některých zmíněných nejasných údajů):

V současnosti (a doufám, že ještě nejmíň další tři léta) studuju kombinaci oborů Anglický jazyk a literatura na FF (FiloZofická* fakulta) a Sociální antropologie na FSS (Fakulta sociálních studií), Masarykova univerzita, Brno (pro přesnost, jsem zapsán pod hlavičkou FSS). Škola v současnosti zabírá 75% mého času, takže jsem většinou tam nebo se učím po cestě tam či domů.
V Brně nejsem žádný zelenáč, bydlím tady od svých dvou let, takže i když jsou místa, která jsem nikdy nenavštívil, vzhledem ke své příslušnosti k Brnu mám vždycky pocit, že se nemůžu ztratit.

Odkazy na Zkazky:
24.9.2007
26.9.2007
27.9.2007
8.11.2007


* na Klasickém gymnasiu jsem se naučil psát “filoSofie”, ale i když nejsem milovníkem antiky, na mnohé výrazy si potrpím a jedním z nich je tento.

Zanechat vzkaz